Informace o nás

MOTTO:

"Nebudeme-li prošlapávat cesty, zarostou. A ti, co přijdou po nás, nebudou vědět, kudy se dát.." (poutník Hroch)

Klub Nordic Walking vznikl z iniciativy několika nadšenců, kteří se rozhodli, že nebudou volný čas trávit u televize nebo u počítače, ale že chtějí něco udělat PRO SEBE, ale taky pro ostatní. Našim cílem je šířit NW a dostat ho co nejvíce do povědomí lidí. Pořádat akce, výlety a ukazovat chůzi s hůlkami každému, kdo o to projeví zájem. Mladému, starému, tlustému nebo tenkému. Oprášit ten nejpřirozenější lidský pohyb a tím je chůze.

Ruku na srdce, často vyrážíme daleko do ciziny a to co máme v okolí ani moc neznáme. A věřte, že i v okolí Královského města Slaný, najdete hodně zajímavých či tajemných míst, romantických zákoutí, míst, kde na Vás dýchne historie, či skvosty architektury. A právě k jejich objevování Vás chce Klub Nordic walking ve Slaném pozvat.

KURZY NW

Zájemcům o chůzi s nordic walkingovými holemi Infocentrum Slaný zajistí kurz s kvalifikovanými lektorkami Mgr. Ivanou Vávrovou a Ing. Annou Vaníčkovou. Kurzy mohou probíhat v pátek, sobotu nebo neděli. Během jednodenního kurzu vám vysvětlí techniky chůze, rozdíly mezi NW a trekkingovými holemi, způsoby správného rozcvičování a podobné důležité prvky k chůzi s hůlkami, následovat bude nácvik v terénu. V závěru obdržíte informační materiál, ve kterém najdete shrnuty nejdůležitější rady. Pro ty, kteří ještě nevlastní NW hole máme dostatečné množství k dispozici.

Kurzovné pro jednu osobu - 95,00Kč
Termín určuje zájemce.
Minimální počet na 1 kurz - 10 osob
Kurzovné je nutné zaplatit předem.

NABÍZÍME:

• seznamovací lekce nordic walking
  • pravidelné kondiční  tréninky
  • jednodenní nenáročné nordic walking akce
  • jednodenní poznávací a zážitkové NW akce
  • celodenní kurzy nordic walkingu pro všechny věkové kategorie ušité přímo na míru
  • nordic walkingové lekce zaměřené na děti